Zbuduj swoją karierę z nami

Grupa Kapitałowa COMPREMUM Współpraca, transparentność i jakość to kluczowe wartości we wszystkich obszarach naszego działania.  Postaw na rozwój w Grupie Kapitałowej COMPREMUM. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwości rozwoju w strukturach Grupy.

 

Dlaczego warto pracować w Grupie Kapitałowej COMPREMUM?

Oferujemy:

  • interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
  • nowoczesne narzędzia, niezbędne do wykonywania pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy,
  • pakiet socjalny: Pracowniczy Program Emerytalny, pakiety medyczne, grupowe ubezpieczenie pracownicze.

Praca w Grupie Kapitałowej COMPREMUM

Każdy z nas przyczynia się do sukcesu Grupy Kapitałowej COMPREMUM. Na kontraktach budowlanych, na produkcji i w biurach zatrudniamy ponad 200 osób posiadających różne umiejętności i historię rozwoju zawodowego. W naszej pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo, odpowiedzialność za realizowane zadania oraz poszanowanie różnorodności. Ważny jest także wysoki poziom zaangażowania i motywacji we wszystkich zespołach. Dołącz do nas, jeśli chcesz wspólnie z nami budować lepsze, bezpieczniejsze i  zrównoważone miejsca do pracy i życia.

Dołącz do Nas

Praca dla doświadczonych

W naszej pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo, odpowiedzialność za realizowane zadania oraz poszanowanie różnorodności. Ważny jest także wysoki poziom zaangażowania i motywacji we wszystkich zespołach. Szukasz nowych wyzwań? Ciekawych projektów? Posiadasz doświadczenie w zakresie produkcji stolarki, logistyki, budownictwa, ekonomii? A może masz wykształcenie w zupełnie innej dziedzinie? Jesteś zainteresowany budowaniem kariery z nami? – zostaw swoją otwartą aplikację.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy lub odbyciem stażu prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres [email protected]

Praca sezonowa, praktyki i praca dla studentów

Praktyki w Grupie Kapitałowej COMPREMUM są niepowtarzalną okazją zdobycia specjalistycznego doświadczenia zawodowego w takich obszarach jak; produkcja, logistyka czy sprzedaż oraz w obszarach wspierających jak; finanse, HR, marketing. Do udziału w praktykach zapraszamy zdolne i ambitne osoby o różnych profilach wykształcenia,  pełnoletnich uczniów i studentów lub absolwentów szkół i uczelni technicznych i humanistycznych, w szczególności kierunków: budownictwo, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i robotyka, logistyka, technologia chemiczna. Staże i praktyki realizowane są w różnych lokalizacjach. Zakres oraz czas trwania programu praktyk uzależniony jest od wybranego obszaru funkcyjnego pozostającego w kręgu zainteresowania kandydata oraz aktualnych możliwości naszej firmy. Każdy uczestnik praktyk realizuje wcześniej przygotowany program pod nadzorem indywidualnie przydzielonego opiekuna praktyk.

W aplikacji o odbycie stażu należy podać  informację na temat obszaru, w którym ma odbyć się staż z uwzględnieniem obszarów preferowanych, możliwy termin odbycia stażu oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z polityką RODO. Aplikacja o odbycie stażu może być składana cały rok.

Prześlij otwartą aplikację na adres mailowy:
[email protected]
Aplikację o odbycie stażu można składać w ciągu całego roku.
Zapraszamy!